W dniach 30 maja – 1 czerwca izraelski Knesset gościł konferencję zorganizowaną przez Sekcję Archiwów Parlamentarnych i Partii Politycznych Międzynarodowej Rady Archiwów. Tematem konferencji były materiały audiowizualne przechowywane w archiwach parlamentarnych. Uczestnicy konferencji wymienili się doświadczeniami w przechowywaniu zdjęć i filmów, ochroną tych materiałów i ich udostępnianiem. Zwrócono szczególną uwagę na konieczność ścisłej współpracy z instytucjami muzealnymi w jak najpełniejszym udokumentowaniu przez filmy i fotografie historii parlamentaryzmu w poszczególnych krajach.

W konferencji wziął udział pracownik Archiwum Sejmu Michał Barcikowski